Що потрібно від організаторів та учасників торгів деревиною

Формат онлайн-аукціонів – це далеко не щось нове. Все почалося ще в 2015-му році, коли була впроваджена система Прозорро. На той момент багато хто не був впевнений в тому, що вона буде давати хоч якийсь ефект. Як показав час, система виявилася по-справжньому ефективною.

Зараз, в форматі аукціонів будь-яка людина може взяти участь в боротьбі за будь-лот. Це може бути деревина, комп’ютерна техніка, канцелярія, електроніка, меблі і навіть енергоресурси.

Аукціони з продажу деревини

Не менш популярною категорією лотів вважаються розділи з продажу деревини. Зокрема, хотілося б виділити продаж хвойних порід, які все ще користуються величезним попитом серед звичайних людей.

Деревина представляє собою універсальний природний матеріал, який застосовується для будівництва та різних виробничих потреб. Вона добувається з лісових господарств, що перебувають у державній юрисдикції, тому підлягає обов’язковому контролю. Для цього були створені аукціони, на яких можна придбати партію лісоматеріалів за адекватною ринковою ціною. Цей обов’язок був введена з лютого минулого року

Торгівля необробленою деревиною організована через спеціальні торгові площадки, акредитовані Prozorro.Sale. Наприклад, sale.uub.com.ua. Це універсальний онлайн-сервіс, на якому перевірені компанії пропонують лісоматеріали в будь-якому вигляді. Це може бути:

  1. пиловник;
  2. кругляк;
  3. необроблена деревина.

Йдеться про сировину, яку можна придбати для будь-яких виробничих потреб. Торгівля таким товаром на аукціоні має ряд особливостей. Однією з таких є мінімальна партія в 150 куб. м та мінімальна вартість – 200 тис. грн . Це вказує на те, що розмістити лот може тільки велика компанія, що дає певні гарантії покупцеві. Але розглядається варіант торгів з більш дрібними лотами, тому що не всім потрібно такий обсяг.

Також аукціон виступає регулятором конкуренції. Такий принцип торгів рівномірно розподіляє замовлення між усіма учасниками, дозволяючи заробити всім. Для покупців це гарантія якості сировини, тому що завжди буде, до кого пред’явити претензії. Плюс до всього, учасники аукціону можуть спілкуватися між собою за допомогою вбудованого сервісу. Торги ведуться онлайн в форматі відкритих аукціонів, що виключає ризик корупції. Кожен купує безпосередньо у постачальника без третіх осіб.

У чому вигода від використання системи Прозорро при торгівлі деревиною

Беззастережною вигодою є наявність механізмів контролю. Всі угоди максимально прозорі, а тому конкуренція дозволяє встановлювати вигідні й розумні ціни. Крім того, тепер вітчизняні компанії, які раніше не допускали до укладання угод, можуть не тільки брати участь, а й перемагати на онлайн-аукціонах.З огляду на той факт, що ринок необробленої деревини на даний момент відрізняється не тільки своєю актуальністю, а й новизною можливостей, вигода від таких угод буде максимальна як для підприємств, так і для держави. Більше інформації за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/neobroblena-derevyna-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale.

Опубликовано в рубрике Блог